O nás

Pohotovostná Kľúčová služba Žilina, bola ako prvá založená s týmto obchodným názvom v Žiline. Patríme medzi profesionálnu službu, ktorá sa výlučne špecializuje na otváranie zabuchnutých dverí a áut bez poškodenia. K tomuto povolaniu nám pomáha špičkové profesionálne náradie určené výlučne pre profesionálov, ktorí sa tomuto remeslu venujú.

Profesionálne náradie je polovica úspechu, skúsenosti profesionálnehozámočníka sú ďalšia polovica. Denne prijimáme 15 až 40 telefonátov. Naša pohotovostná služba je privolávaná k nespočetnému množstvu zásahov. V takýchto situáciách sa musíme zachovať profesionálne aj za rozumnú cenu, že nám to nieje príjemné a samozrejme zachovať si chladnú hlavu.

Väčšinou sa jedná o klasické prípady zabuchnutých dverí alebo o uväznené osoby v byte alebo v aute či už dospelé ako i deti. V prípadoch, že sa jedná o vytápajúci sa byt, ktorý závažne poškodzuje majetok majiteľov ostatných bytov, ale aj iných majetok, vždy zasahujeme v čo najkratšom čase, aby nedošlo k väčším škodám na majetku! Takiež sme privolávaní políciou pre vlámania či už do objektov alebo bytov, kde naberáme samotné skúsenosti, akým spôsobom zlodeji prekonávajú dvere. Tieto skúsenosti potom prevádzame do praxe tým, že zákazníkovi poradíme akým spôsobom si má ochrániť svoj majetok. Našou najlepšou reklamou našej firmy sú spokojný zákazníci a zmluvný partneri, ktorí sú s našou prácou spokojný.

Sme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v celom Žilinskom a Trenčianskom kraji

* Technik môže odmietnuť odomknúť dvere klientovi a bude mu naúčtovaný poplatok za príjazd

Zavolať 0901 700 253